Impression (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Domain
km: ដែន
