Impression (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Domain
mn: Домэйн
