Impression (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း
