Impression (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq
