Impression (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Domain
sv: Domän

en: here
sv: här

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Uri
sv: URI
