Impression (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Time
es: Hora

en: View
es: Ver

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Domain
es: Dominio

en: here
es: aquí

en: Created date
es: Fecha de creación
