Impression (7.x-1.0-beta6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Time
it: Data e ora

en: View
it: Visualizza

en: User ID
it: ID utente

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Domain
it: Dominio

en: here
it: qui

en: Created date
it: Data creazione

en: Uri
it: URI
