Impression (7.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотр

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Domain
ru: Домен

en: here
ru: здесь

en: Created date
ru: Дата создания
