Impression (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Domain
sk: Doména

en: here
sk: tu

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia
