Impression (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Domain
ar: النطاق

en: here
ar: هنا

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Revert
ar: استرجع

en: Uri
ar: عنوان الUri
