Impression (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Time
fr: Heure

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Creation date
fr: Date de création

en: Roles
fr: Rôles

en: Domain
fr: Domaine

en: here
fr: ici

en: Created date
fr: Date de création

en: Revert
fr: Rétablir

en: Purge
fr: Purger
