Impression (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Roles
hy: Դերեր

en: Domain
hy: Դոմեյն
