Impression (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: View
id: Lihat

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Roles
id: Peran

en: here
id: di sini

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Revert
id: Kembali

en: Purge
id: Hapus
