Impression (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Domain
lt: Domenas

en: here
lt: čia

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Purge
lt: Valyti
