Impression (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: here
mr: येथे
