Impression (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Delete
no: Slett

en: List
no: Liste

en: Action
no: Handling

en: Edit
no: Rediger

en: Save
no: Lagre

en: Time
no: Tid

en: View
no: Vis

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Roles
no: Roller

en: Domain
no: Domene

en: here
no: her

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Purge
no: Rens

en: Uri
no: URI
