Impression (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Uri
sr: <em>URI</em>
