Impression (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
