Impression (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Roles
tr: Roller

en: Domain
tr: Etki alanı

en: here
tr: buraya

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Revert
tr: Geri al
