Impression (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: here
fi: täällä

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Purge
fi: Tyhjennä
