Impression (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: here
hu: ide

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Purge
hu: Tisztítás
