Impression (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: View
ja: ビュー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Roles
ja: 役割

en: Domain
ja: ドメイン

en: here
ja: こちら

en: UID
ja: ユーザーID

en: Created date
ja: 作成日時

en: Revert
ja: 戻す
