Impression (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Domain
oc: Domeni

en: here
oc: aicí

en: Created date
oc: Data de creacion
