Impression (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Roles
sl: Vloge

en: Domain
sl: Domena

en: Revert
sl: Povrni
