Important Notification (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Administration
de: Verwaltung

en: Warning
de: Warnung

en: Administration tools.
de: Verwaltungswerkzeuge.

en: Notification message
de: Benachrichtigung
