Important Notification (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Warning
eu: Kontuz

en: Info
eu: Informazioa

en: Administration tools.
eu: Kudeaketa tresnak
