Important Notification (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Warning
fi: Varoitus

en: Info
fi: Tieto

en: Administration tools.
fi: Ylläpitotyökalut.
