Important Notification (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Administration
gl: Administración

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Administration tools.
gl: Ferramentas de administración.
