Important Notification (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Enable
no: Aktiver

en: Administration
no: Administrasjon

en: Warning
no: Advarsel

en: Info
no: Informasjon

en: Administration tools.
no: Administrasjonsverktøy
