Important Notification (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం

en: Administration tools.
te: పరిపాలన పనిముట్లు.
