Important Notification (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Administration tools.
vi: Các công cụ quản lý.
