Important Notification (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Info
hu: Infó

en: Administration tools.
hu: Adminisztrációs eszközök.
