Important Notification (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Administration
it: Amministrazione

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Administration tools.
it: Strumenti di amministrazione.
