Important Notification (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Administration
pl: Administracja

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: Administration tools.
pl: Narzędzia administracyjne.
