Important Notification (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Administration
pt: Administração

en: Warning
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Administration tools.
pt: Ferramentas de administração.
