Important Notification (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Info
ru: Инфо

en: Administration tools.
ru: Инструменты управления.
