Important Notification (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Administration
tr: Yönetim

en: Warning
tr: Uyarı

en: Info
tr: Bilgi

en: Administration tools.
tr: Yönetim araçları.
