Important Notification (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Warning
uk: Попередження

en: Info
uk: Інформація

en: Administration tools.
uk: Інструменти адміністрування.
