Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Menu
fi: Valikko

en: Text
fi: Teksti

en: Titles
fi: Otsikot

en: Normal
fi: Normaali

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Base
fi: Ydin

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Branding
fi: Brändäys

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header First
fi: Ylätunniste (ensimmäinen)

en: Header Second
fi: Ylätunniste (toinen)

en: Preface Second
fi: Esipuhe (toinen)

en: Preface Third
fi: Esipuhe (kolmas)

en: Postscript Second
fi: Jälkikirjoitus (toinen)

en: Postscript Third
fi: Jälkikirjoitus (kolmas)

en: Postscript Fourth
fi: Jälkikirjoitus (neljäs)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: No borders
fi: Ei reunuksia
