Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Titles
gl: Títulos

en: General
gl: Xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Blocks
gl: Bloques

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario
