Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Links
hi: लिंक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Menu
hi: सूची

en: Text
hi: लेख

en: Normal
hi: सामान्य

en: General
hi: सामान्य

en: Border
hi: बॉर्डर

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Montserrat
hi: मोंटसेराट

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
