Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Links
hu: Hivatkozások

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Menu
hu: Menü

en: Text
hu: Szöveg

en: Titles
hu: Címek

en: Normal
hu: Általános

en: Centered
hu: Középrezárt

en: Bar
hu: Bár

en: General
hu: Általános

en: Border
hu: Keret

en: Base
hu: Alap

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Tabs
hu: Fülek

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Title color
hu: A cím színe

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Dark gray
hu: Sötétszürke

en: Branding
hu: Márkázás

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Light gray
hu: Világosszürke

en: Medium gray
hu: Középszürke

en: Main menu colors
hu: Főmenü színei
