Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: Link
ja: リンク

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Menu
ja: メニュー

en: Text
ja: テキスト

en: Titles
ja: タイトル

en: Normal
ja: ノーマル

en: Centered
ja: 中央

en: General
ja: 全般

en: Border
ja: ボーダー

en: Background color
ja: 背景色

en: Banner
ja: バナー

en: Montserrat
ja: 英領モントセラト島

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Tabs
ja: タブ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Title color
ja: タイトル色

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー
