Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण
