Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Menu
ro: Meniu

en: Titles
ro: Titluri

en: Centered
ro: Centrat

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Tabs
ro: Taburi

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal
