Incubator Prograde (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Base
ug: ئاساس

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
