Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Menu
bs: Meni

en: Text
bs: Tekst

en: Normal
bs: Normalno

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Blocks
bs: Blokovi
