Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
