Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Normal
et: Tavaline

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Base
et: Baas

en: Background color
et: Taustavärv

en: Banner
et: Bänner

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Tabs
et: Sakid

en: Blocks
et: Plokid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
