Incubator Prograde (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Menu
eu: Menua

en: Text
eu: Testua

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Normal
eu: Arrunta

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Main menu
eu: Menu nagusia
